Wedstrijd kalender 2008/2009.

Datum Omschrijving
------------------ Karrenwedstrijden
15/11 en 16/11 Grolloo, Mushing Holland
22/11 en 23/11 Outdoor Valley(Tiekamp),Rotterdam, Dassc
22/11 en 23/11 Bueriis, EK Off Snow FISTC, Italië
29/11 en 30/11 Rastede, Esdra EK, Duitsland
06/12 en 07/12 Pampa race, Helchteren,België
13/12 en 14/12 Kuinderbos, Bant, Dassc
07/02 en 08/02 De Peel en Maas Challenge, Kessel, Nederland
--------------- --------------------------------------------
trainingskampen
15/12 t/m 31/03 Haidmühle, Beieren, Duitsland
15/12 t/m 31/03 Les Breuleux, Zwitserland
25/12 t/m 09/01 Rosenau ,Oostenrijk
25/12 t/m 06/01 Annaberg, Oostenrijk
30/01 t/m 11/02 Taxenbach, Oostenrijk
--------------------- ---------------------------
sneeuwwedstrijden
20/12 en 21/12 Lackenhof, Sprint,Oostenrijk
20/12 en 21/12 Langtaufers, Sprint Italië
20/12 en 21/12 Longchaumois(39),Sprint, Frankrijk
27/12 en 28/12 Les Contamines Montjoie(74), Sprint Frankrijk
---------------- --------------------------------------------------
2/01 t/m 4/01 Rosenau, Sprint,Oostenrijk
3/01 en 4/01 Wildsteig, Sprint, Duitsland
3/01 en 4/01 Crottendorf, Sprint, Duitsland
3/01 en 4/01 Pullman City, Sprint, Duitsland
3/01 en 4/01 Riva Valdobbia, sprint, Italië
3/01 en 4/01 Le Grand Bornand(74), Sprint, Frankrijk
03/01 t/m 11/01 Challenge Normand \ Alpes, meerdaagse Sprintwedstrijd, Frankrijk
----------------- -----------------------------------------------------------------
10/01 en 11/01 Unterjoch, Sprint, Duitsland
10/01 en 11/01 Seefeld (Scharnitz), Sprint, Oostenrijk
10/01 en 11/01 Mauterndorf, Sprint, Oostenrijk
10/01 en 11/01 Splugen, Sprint, Zwitserland
10/01 en 11/01 Alpe Du Grand Serre(38), Sprint, Frankrijk
10/01 en 11/01 Wildkogel, MD, Oostenrijk
11/01 t/m 21/01 La Grande Odyssee Etappenwedstrijd
---------------------- ------------------------------------
17/01 en 18/01 Nassau, Sprint, Duitsland
17/01 en 18/01 Wallgau, Sprint + MD,(BM) Duitsland
17/01 en 18/01 Benneckenstein, Sprint, Duitsland
17/01 en 18/01 Langenfeld, Sprint, Oostenrijk
17/01 en 18/01 Annaberg, Sprint, Oostenrijk
17/01 en 18/01 Les Breuleux, Sprint, Zwitserland
17/01 en 18/01 Auronzo, Sprint, Italië
17/01 en 18/01 Les Pontets(25), Sprint + MD, Frankrijk
17/01 en 18/01 Orcieres(04), Sprint, Frankrijk
17/01 en 18/01 Semnoz(74), Sprint, Frankrijk
16/01 t/m 24/01 Alpentrail, Etappenwedstrijd MD
16/01 t/m 25/01 Daaquam, Canada, IFSS WK
----------------- ---------------------------------------
24/01 en 25/01 Todtmoos, Sprint, Duitsland
24/01 en 25/01 Halver, Sprint, Duitsland
24/01 en 25/01 Inzell, Sprint, Duitsland, Nederlandse en Duitse Kampioenschappen
24/01 en 25/01 Neuhaus, Sprint, Duitsland
24/01 en 25/01 Bad Mitterndorf, Sprint, Oostenrijk
24/01 en 25/01 Lenzerheide, Sprint, Zwitserland
24/01 en 25/01 Hautacam(63), Sprint, Frankrijk
24/01 t/m 02/02 Defi Rhone Alpes, Sprint etappen wedstrijd, Frankrijk
------------------- --------------------------------------------------------
31/01 en 01/02 Frauenwald, Sprint, Duitsland
31/01 en 01/02 Liebenscheid, Sprint, Duitsland
31/01 en 01/02 Tannheimer Tal, Sprint + MD, Duitsland
31/01 en 01/02 Clausthal/Zellerfeld, Sprint, Duitsland
31/01 en 01/02 Bernau, Sprint + MD, Duitsland
31/01 en 01/02 Angerberg, Sprint, Oostenrijk
31/01 en 01/02 Studen, Sprint, Zwitserland
----------------- -----------------------------------
06/02 en 08/02 Donovaly, Sprint, Slowakije (3 dagen)
07/02 en 08/02 Oberwiesenthal, Sprint (DM van AGSD)
07/02 en 08/02 Geismar, sprint, Duitsland
07/02 en 08/02 Friedrichsbrunn, sprint, Duitsland
07/02 en 08/02 San Bernadino, Sprint, Zwitserland
07/02 en 08/02 Gryon, MD, Zwitserland
07/02 en 08/02 Taxenbach, Sprint, Oostenrijk
07/02 en 08/02 Chiomonte, Sprint, Italië
07/02 en 08/02 Retordica(01), Sprint, Frankrijk
07/02 en 08/02 Gresse en Vercors(38), Sprint, Frankrijk
----------------- --------------------------------------------------
13/02 t/m 15/02 Werfenweng,FISTC Sprint Wereldkampioenschappen 2009, Oostenrijk
14/02 en 15/02 Haidmuhle, Sprint, Duitsland
14/02 en 15/02 Schoneck, MD, Duitsland
14/02 en 15/02 Lenk, Sprint, Zwitserland
14/02 en 15/02 Les Fourgs(25), Sprint, Frankrijk
14/02 en 15/02 La Pesse(39), Sprint, Frankrijk
----------------- --------------------------------------------------
20/02 t/m 22/02 Piandelagotti, FISTC EK Middle Distance, Italië
20/02 t/m 22/02 Lauscha, MD, Duitsland
20/02 t/m 22/02 Winterberg, Sprint + MD, Duitsland
21/02 en 22/02 Warmensteinach, MD DM, Duitsland
21/02 t/m 22/02 Hammerbrucke, Sprint, Duitsland
21/02 en 22/02 Oberhof, Sprint, Duitsland
21/02 t/m 22/02 Gadmen, Sprint, Zwitserland
21/02 en 22/02 Le Lac Blanc(88), Sprint, Frankrijk
----------------- --------------------------------------------------
27/02 t/m 01/03 Kandersteg,EK Sprint WSA, Zwitserland
28/02 en 01/03 Autrans (38), Sprint, Frankrijk
28/02 en 01/03 Les Pontets (39), Sprint, Frankrijk
----------------- --------------------------------------------------
07/03 en 08/03 Crottendorf, Sprint, Duitsland (reserve datum)
07/03 en 08/03 Wallgau, Sprint, Duitsland (reserve datum)
07/03 en 08/03 Tarvisio + Kranjska Gora, Sprint, Italië en Slovenië
07/03 en 08/03 Les Mosses, Sprint, Zwitserland
07/03 en 08/03 Puy-Mary (15), Sprint en MD, Frankrijk
07/03 en 08/03 Le Corbier (73), Sprint, Frankrijk
----------------- --------------------------------------------------
13/03 t/m 15/03 Innerkrems, MD, Oostenrijk
14/03 en 15/03 Obersdorf, Sprint en MD, Duitsland
14/03 en 15/03 Les Estables (43), Sprint, Frankrijk
If you know another race please send an email to info@canisPolaris
Sponsored by :