Wedstrijd uitslagen

seizoen 2006/2007

Datum Wedstrijd Uitslag Roderick Uitslag Sandra / Henny Heskes
29/30-okt-06 Outdoor Valley 2e in de A 7e in de stepklasse/ 3e in de B1
18/19-nov-06 Grolloo 1e in de A 1e in de stepklasse/ 3e in de B1
02/03-dec-06 Pampa race, België 2e in de A niet in de Stepklasse/ 2e in de B1
10/11-dec-06 Heerde 2e in de A 7e in de Stepklasse/ 2e in de B1
13/14-01-07 Splügen, Zwitserland 5e in de A 5e in de B1
3/4-02-07 Tarvisio, Italië 3e in de A 4e in de B1
9/11-02-07 Auronzo WK FISTC in Italië 4e in de A 11e in de B1
16/18-02-07 Zuberec EK WSA in Slowakije niet gelopen 3e in de B1

seizoen 2005/2006

Datum Wedstrijd Uitslag Roderick Uitslag Sandra
29/30-10-05 Kempentrail 3e in de A 2e in de stepklasse
19/20-11-05 Grolloo 2e in de B1 en 2e in happydog 4e in de B1 en 4e in happydog
03/04-10-05 Maasmechelen IFSS wereldkampioenschappen 2e in de A (Vice wereldkamp.)
10/11-12-05 Heerde 2e in de A 11e in de A en 4e in happydog
04/12-01-06 Alpirace 2006 (6 daagse sprint race) 8e raszuiver in de Openklasse
14/15-01-06 Unterjoch 8e in de C1 6e in de B1
20/22-01-06 St. Ulrich NK 2e in de A 10e in de C1
28/29-01-06 Liebenscheid 2e in de A 7e in de C1
04/05-02-06 Clausthal Zellerfeld 2e in de A 8e in de C1
11/12-02-06 Chiomonte (Olympische demorace in Italië) 4e in de A 7e in de C1
17/19-02-06 St. Ulrich EK 5e in de A 22e in de C1
25/26-02-06 Oberhof 4e in de A 7e in de C1
04/05-03-06 Schmallenberg 3e in de C1 1e plaats B1

seizoen 2004/2005

Datum Wedstrijd Uitslag Roderick Uitslag Sandra
E3 strand 2e in de A 8e in de B1
Grolloo 2e in de A 2e in de B1
Spaarnwoude 1e in de Openklasse
Heerde 3e in de A 4e in de B1
Sleddogtour de Pyreneën in Frankrijk 1e in de A 3e in de C1
St. Ulrich 7e in de A 11e in de C1
Liebenscheid 1e in de A 3e in de C1
Donovaly WK 7e in de A 25e in de C1
Nauders EK 4e in de A 22e in de C1
Rauris Nederlands Kampioenschap 1e in de A 3e in de C1
Innerkrems EK Middle Distance 4e in de A

seizoen 2003/2004

Datum Wedstrijd Uitslag Roderick Uitslag Sandra
30/31-10-03 E3 strand 2e o klasse
22/23-11-03 Spaarnwoude 1e in de O
13/14-12-03 Chaam 2e in de O
Sponsored by :